Tempur Brand Store -myymälät

Tempur Brand Store -myymälät ovat todellisia unikeskuksia! Koulutetut nukkumisergonomian asiantuntijamme auttavat sinua saamaan elämäsi parhaimmat unet. Klikkaamalla itsesi myymälän sivulle näet mm. myymälässä sinua palvelevan henkilökunnan sekä myymälän tapahtumat ja kampanjat. Voit myös lähettää sivujen kautta tarjouspyynnön sekä varata ajan henkilökohtaiseen nukkumisergonomian kartoitukseen.

Tempur Brand Store Vantaa

Asematie 4-10, 01300 Vantaa
Kauppakeskus Tikkuri, 2 krs.

Arkisin 10-19
Lauantaisin 10-16

09 5868 360
vantaa@tempur.fi

Klikkaa myymälän sivulle!

Tempur Brand Store Espoo

Piispansilta 11, 02230 Espoo
Iso Omena, 2 krs.

Arkisin 10 – 21
Lauantaisin 10 – 19
Sunnuntaisin 12 – 18

040 215 7560
espoo@tempur.fi

Klikkaa myymälän sivulle!

Tempur Sleep Center Helsinki

Eerikinkatu 6, 00100 Helsinki

Arkisin 10-18
Lauantaisin 10-15

020 7801418
helsinki@tempur.fi

Klikkaa myymälän sivulle!

Tempur Brand Store Joensuu

Torikatu 25, 80100 Joensuu

Arkisin 10-18
Lauantaisin 9:30-15

050 560 8350
joensuu@tempur.fi

Klikkaa myymälän sivulle!

Tempur Brand Store Tampere

Hatanpään valtatie 1, 3100 Tampere
Koskikeskus, 1 krs.

Arkisin 10-20
Lauantaisin 10-18
Sunnuntaisin 12-18

050 4059 700
tampere@tempur.fi

Klikkaa myymälän sivulle!

Tempur Brand Store Turku

Eerikinkatu 9, 20100 Turku

Arkisin 10-18
Lauantaisin 9-15

045 8639 788
turku@tempur.fi

Klikkaa myymälän sivulle!

Tempur Brand Store Hyvinkää

Hämeenkatu 9, 05800 Hyvinkää

Arkisin 10-20
Lauantaisin 10-18

040 124 0764
hyvinkaa@tempur.fi

Klikkaa myymälän sivulle!

Tempur Brand Store Sello

Leppävaarankatu 3-9, 02600 Espoo
Kauppakeskus Sello

Arkisin 10-21
Lauantaisin 10-20
Sunnuntaisin 11-18

045 206 2800
sello@tempur.fi

Klikkaa myymälän sivulle!